Elegantní móda. Jak se k nám dostanete - Elegantní móda

Přejít na obsah

Elegantní móda. Jak se k nám dostanete

Vážené zákaznice, Vážení zákazníci,
naše prodejna-butik, se nachází na východním okraji Prahy, poblíž nákupního centra Černý most.
  • prodejna leží na hlavní pěší i dopravní třídě (Bryksova ul. 740/74) bytových domů v Praze 9-Černý Most, vedle nákupního centra Černý Most. Prodejna je umístěna v přízemí druhého ( světležlutého) obytného bloku a je opatřena viditelnými modrými cedulemi se stříbrnými nápisy "ELEGANTNÍ MÓDA,   E-Oděvy "

Jak se k nám dostanete
  1. autem - výjezd z Chlumecké ul. na Černý Most a dále podle přiložené mapy.  Po podjetí Chlumecké ul. na ul. Ocelkovou přijedete na světelnou křižovatku (Albert-Haso), kde odbočíte doprava, na ul. Bryksova. Naše prodejna je hned po levé straně (první obytný blok)-modré cedule "Elegantní móda" a "Pierre Cardin"
  2. metrem (trasa B) - konečná stanice Metra-Černý Most. Vystoupit ve směru jízdy vpravo, rovně ke spořitelně (zde je umístěna reklamní cedule která Vám může hodně pomoci). Na rohu spořitelny zabočit vpravo- do Bryksovi ulice. Po cca 250 m chůze po pravé straně, přijdete k světle žlutému domu (proti červenému). Zde již Vás budou vítat naše reklamní cedule. Důležitý orientační bod je i reklamní červená výstrčka "Pierre Cardin".

Navigační mapa AUTO
Navigační mapa pro AUTO
Copyright © 2003-2019 |  Ing. Jaromír Racek
Tlf: + 420-281 912 005, + 420-606 657 543
Návrat na obsah